+31 577 - 46 23 07
menu

Pull handle Ika polished stainless steel with cherrywood 130x60mm

  • Op voorraad
€ 94,51 Per stuk, incl. BTW

GPF4906.49A RVS pol/ker deurgr geb 130mm

Relive the 30´s era with this stylish door pull handle in polished stainless steel and cherry wood. Combine the historical modal with joyfull ease of use. Pull handle Ika has the model of a barrel, which is very common for last centuries 30´s era. Ika has curved corners and a size of 130x60 mm. The center to center size is 114 mm.

The pull handle is standard equipped with both single-sided and double-sided mounting.

Beknopte specificaties
Finish RVS gepolijst
Subfinish Kersen
Kleur Grijs
Materiaal RVS
Uitgebreide specificaties Verkoopinformatie

Bestelnr. Omschrijving Tekening Voorraad Prijs Eenheid
GPF49064900A Ika pull handle curved 130x60/114mm Download

Normale prijs: € 94,51

Special Price € 0,00

stuk

Pull handle Ika polished stainless steel with cherrywood 130x60mm met GPF1100.45 Rose 50x6mm polished stainless steel
€ 126,85€ 0,00

incl. BTW

Pull handle Ika polished stainless steel with cherrywood 130x60mm met GPF1100.49 Rose 38x38mm polished stainless steel
€ 129,76€ 0,00

incl. BTW


RVS is de afkorting van roestvast staal (in de volksmond ook wel roestvrij staal genoemd). Het is een sterk metaal met hoge kwaliteit. Gepolijst RVS heeft een schitterende, glanzende tint. GPF bouwbeslag gebruikt RVS 304 voor haar producten. Onderhoud het materiaal regelmatig met metaalpolishwatten, zodat het RVS in topconditie blijft. Dit middel is bovendien zeer effectief tegen vliegroest, die kan ontstaan door ijzerdeeltjes in de lucht. Houd er wel rekening mee dat gepolijst RVS erg krasgevoelig is.
RVS gepolijst


GPF bouwbeslag is het private label van Ten Hulscher bv. Het merk staat voor hoge kwaliteit hang- en sluitwerk en een groot assortiment deur-, raam- en meubelbeslag. Ook voor accessoires zoals kapstokhaken en pictogrammen bent u bij GPF bouwbeslag aan het juiste adres. Het merendeel van de producten is vervaardigd van geborsteld of gepolijst RVS, desgewenst met een hoogwaardige poedercoating. Daarnaast verkoopt GPF bouwbeslag producten in aluminium en smeedijzer. Lees meer.
GPF bouwbeslag GPF bouwbeslag


Wilt u de levensduur van uw gekochte product(en) bevorderen? Zorg dan voor regelmatig, goed onderhoud! Onze producten zijn ontworpen om intensief te gebruiken, maar licht onderhoud is altijd noodzakelijk. Hoe vaak dit onderhoud plaats moet vinden, hangt onder andere af van het klimaat waarin het product zich bevindt. Kies op onze pagina met onderhoudsinformatie de finish die op uw product van toepassing is en lees hoe u deze in optimale staat kunt houden.



Gerelateerde producten